اکسین درمانفروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و زیبایی
زیبایی

مخالفانی سرسخت که رقیب شارژ کارتریج هستند

هایفوتراپی

مخالفانی سرسخت که رقیب شارژ کارتریج هستند

کلینیک ها و متخصصان پوست همواره به فکر راهی برای هزینه کمتر و انجام خدمات با کیفیت بیشتر هستند اما تمام شدن شارژ کارتریج می تواند خبر بدی برای بسیاری از آن ها باشد چون عمدتا به فکر خرید یک دستگاه هایفو جدید می افتند.
کارتریج هایفو در واقع بخشی از دستگاه هایفو می باشد که برای درمان و جوان سازی پوست به کمک کارتریج آن وارد عمق نفوذ پوست میشود و در مدل های مختلفی تولید می شود.
اصولا کمپانی های تولیدکننده را می توان به عنوان سرسخت ترین رقیبان شارژ کارتریج این دستگاه ها معرفی کرد و این گسترده شدن این ماجرا و افزایش اطلاعات متخصصان در این زمینه مانند یک کابوس برای آن هاست. مخالفت شرکت های سازنده ۲ علت دارد:
۱ . فروش کارتریج هایفو برای کمپانی سازنده از فروش دستگاه هایفو پرسودتر است.
۲. جنبه استاندارد، به خودی خود اداره استاندارد به کمپانی ها هرگز اجازه چنین کاری نمی دهد.
علت اینکه فروش دستگاه برای تولیدکننده ها سودآوری بیشتری دارد به دلایل زیادی از جمله تحریم ، قیمت ارز و به ویژه واسطه های زیاد بین تولیدکننده تا مصرف کننده نهایی بستگی دارد و همه این عوامل باعث می شود یک دستگاه به حداقل سه برابر قیمت واقعی به فروش برسد بنابراین همین موضوع باعث میشود مصرف کننده به فکر شارژ مجدد بیفتد تا خریدن کارتریج جدید..
نحوه نگهداری از کارتیج هایفوهم قواعد مخصوص به خود دارد که خالی از لطف نیست به آن ها هم بپردازیم :
.۱ همواره آب داخل کارتریج هایفو را با تکان دادن چک کنید.
۲. هر هفته یا حداقل هر ماه توسط تستر پلکسی گلس از صحت کارکرد کارتریج مطمئن شوید.
. یک نکته حائز اهمیت این است که لازم است همواره برچسب روی کارتریج هایفو را بررسی کنید چون اکثر نشتی ها از کنار همان رخ میدهند و معمولا اگر خیلی باد کرده باشند بیانگر این است که محیط نگهداری گرمی دارند.

تیم اکسین درمان آمادگی خود را برای کمک به مطب یا کلینیک زیبایی شما در زمینه شارژ کارتریج هایفو تا ۱۳۳۰۰ شات اعلام می کند ، همچنین می توانید روی خرید تجهیزات پزشکی با به روز ترین فناوری های علم پزشکی و دریافت مشاوره قبل از خرید از سوی کارشناسان این مجموعه حساب باز کنید؛ برای بهره مندی از این خدمات با شماره ۰۹۱۶۹۳۳۸۵۳۴ تماس بگیرید.

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *